ZenMate 2.0.1.104 Windows

Tüm engelli web sayfalarına erişin ve tarayıcı bağlantınızı şifreleyerek kendinizi güvene alın. ZenMate ücretsiz yüklemesi ve kullanması kolay bir araçtır.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(8 Kişi Oyladı)
3.8
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
2.0.1.104
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Dosya Boyutu
2.5 MB
Dil Desteği
Üretici
Zenmate
Bu hafta / Toplam
11 / 2,416 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
10 Temmuz 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

ZenMate internet için bir numaralı güvenlik ve gizlilik aracıdır. Chrome, Opera ve Firefox eklentileri ile istediğiniz tarayıcıya kolayca yükleyebilirsiniz. Sadece bir tıklama ile hackerlardan ve izleyicilerden korunun.

Bağlantınızı şifreleyin; İster evinizde, seyahatte, işte veya dışarıda olsun ZenMate tüm bağlantınızı şifreleyerek sizin özel bilgilerinizi 3. şahıslardan uzak tutar ve korur. Sizi bir başkası ağ üzerinden takip edemez veya izleyemez.

IP adresinizi gizleyin; Yüksek güvenlik korumalı bulut sunucular üzerinden bağlantınızı kurun ve kendi kişisel ip adresiniz hiç kimse tarafından görüntülenemesin.

Engelli içerikleri açın; Sanal olarak bulunduğunuz yeri değiştirerek normalde ülkenizde engelli veya limitli olan web sayfa ve içeriklerine erişim sağlayın. Netflix, Youtube ve Pandora'ya dünya'nın her yerinden erişin. Tek tıklama ile seçebileceğiniz 5 farklı ülke mevcuttur.

Hızlı bağlantı; bir çok vpn ve proxy servislerine karşın ZenMate tümüyle performans odaklı geliştirilmiş bir uygulamadır. İnternette tarayıcınızla gezinmenizi hızlandırır ve kolaştırır. Herhangi bir hız değişimi yaşamazsınız.

Kolay kullanım; Kurulumu oldukça karmaşık ve zor işlemleri unutun. ZenMate bütün bu çözümleri size çok pratik bir şekilde sunuyor. Hafif tarayıcı eklentileri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Gizlilik garantisi; ZenMate Alman tabanlı bir şirket olarak, Alman hükümetininde öngördüğü sıkı veri gizliliği yasalarına uymaktadır. Herhangi bir geçmiş kayıt veya kullanıcı aktivitesi tutulmadığı belirtiliyor. 

Artıları: Oldukça kullanışlı ve pratik bir gizlilik aracı.

Sonuç: Bir çok vpn ve proxy servisine göre daha kaliteli hizmet sağlayan ve gerek gizlilik gerekse erişim konusunda size oldukça iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Yasak sitelere girebileceğiniz gibi kendinizi gizlemek veya Türkiye'ye sınır uygulayan web sayfaları veya web uygulamaları içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca paralı olarak premium hizmetide veriliyor.

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!