WhatsApp 2.8.6 iOS

WhatsApp Messenger bir akıllı telefondan akıllı telefona direk mesajlaşma hizmetidir. Bildirimleri sayesinde arkadaşlarınızdan gelen mesajları anında görebilirsiniz.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(2 Kişi Oyladı)
4.5
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
2.8.6
Platform
iOS 4 / iOS 5 / iOS 6 / iOS 7 / iOS 8 / iOS 9
Dosya Boyutu
52.4 MB
Dil Desteği
Üretici
Whatsapp Inc.
Bu hafta / Toplam
4 / 222 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
26 Ocak 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

WhatsApp Messenger bir akıllı telefondan akıllı telefona direk mesajlaşma hizmetidir. Bildirimleri sayesinde arkadaşlarınızdan gelen mesajları anında görebilirsiniz.

Limitsiz olarak mesaj gönderip almayı, resim ve video hatta sesli mesajlar gönderebilmenizi sağlayan bir multi platform akıllı telefon ücretsiz mesajlaşma servisidir.

Günümüzde bu tarz internet üzerinden kullanabildiğimiz sohbet ve mesajlaşma araçları çok büyük birer şirket iş halini aldılar. Dünyanın her tarafında ve her yerinde bu uygulama üzerinden sadece bir akıllı telefon sahibiyseniz ücretsiz olarak mesajlar gönderebilir veya alabilirsiniz.

WhatsApp Messenger bir multi-platform mobil mesajlaşma uygulaması olarak operatörünüze herhangi bir ücret ödemeden sevdiklerinize mesaj gönderip alabilmenizi sağlar. WhatsApp  iPhone, Blackberry, Android, Windows Phone ve Nokia Symbian cihazlarında kullanılabilir. En iyi şeyi se WhatsApp herhangi bir arkadaşınıza veya birisine mesaj,video,ses vs.  gönderirken gönderdiğiniz kişinin hangi işletim sistemini kullandığını gözetmeksizin çalışmaktadır.

Ayrıca gruplara mesaj gönderip alabilirsiniz. En önemlisi göndereceğiniz veya alacağınız mesajlarda herhangi bir limitin bulunmaması. Sadece internet alt yapınız kadar sizi sınırlamaktadır. Büyük verileri resimleri videoları Wi-Fi bağlatınız ile kolaylıkla başkalarına aktarabilirsiniz.


Artıları: Başlıca büyük olan bütün akıllı telefon platformlarında çalışabilmesi, kullanımı kolay ve pratik olması, tabikide ücretsiz bir hizmet olması

Eksileri: Eğer bir internet bağlantınız yoksa telefon internet paketinizi tüketmesi.

 

Sonuç: Eğer bir Apple cihazınız yoksa ve mesajlar göndermenin yolunu arıyorsanız herhangi bir ücret ödemeden bu programı kullananlar arasında limitsiz olarak mesajlaşıp sohbet edebilirsiniz. Hemen hemen günümüzde herkesin cebinde yüklü olan 80 yaşındaki insanların bile kullandığı bir ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır.


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!