VLC Media Player 2.2.4 Windows

VLC Media Player tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan en iyi medya oynatıcılarından birisidir. Üstelik bu pratik ve ideal medya oynatıcısı tamamen ücretsizdir. Bilinen tüm ses, video formatlarını (Flash,MPEG-4,DivX,Mp3,Ogg,..),DVD,VCD'leri ve çeşitli yayın protokollerini destekler.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(1 Kişi Oyladı)
4.0
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
2.2.4
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Windows 2000 / Windows 98 / Windows 95
Dosya Boyutu
30.25 MB
Dil Desteği
Üretici
Videolan
Bu hafta / Toplam
3 / 188 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
24 Haziran 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

VideoLAN Client DivX, VCD,DVD,canlı yayın akışı veya CUE/BIN formatlı multimedya formatlarını görüntüleyebilmemiz için olanak sağlayan, %100 ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir multi medya oynatıcısıdır.

Basit arayüzü ve kullanımı oldukça kolaydır. Ve ayarlar bölümünde oldukça gelişmiş ayarları ileri seviye kullanıcılara sunar. Bu programı kullanarak çok geniş yelpazede multi medya formatlarını çalıştırabilir ve herhangi bir ekstra kodek(codec) yüklemeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

VideoLAN Client ayarları, size video ve ses düzenleyicileri ayarlamanıza, çıkış modüllerini düzenlemenize, alt yazılar düzenleyip üzerlerinde değişiklikler yapmanıza izin verir.  Üstelik arayüzüde değiştirilebilir ve çoklu dil desteğine sahiptir.


Artıları: Bazı güzel özellikleride mevcuttur. Mozilla eklentisi, ActiveX eklentisi, hızlı erişim menüleri, ayarları ve önbelleği temizleme gibi. Diğer bir önemli avantajınız ise VideoLAN istemcisi olan bu programın tüm gereken kodek paketlerini içermesidir. Dışardan harici ekstra bir kodek yüklemeniz gerekmez. Ayrıca VideoLAN sunucusu tarafından gönderilen canlı yayınları internet üzerinden izletebilir. Bu canlı yayınlar UDP veya HTTP paketi olarak MPEG2 TS yayınlarını IPv4 veya IPv6 ağ bağlantıları üzerinden izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak: Eksiksiz güvenilir ve çok amaçlı bir medya oynatıcıdır. Tam anlamıyla süper bir oynatıcı.

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!