İndiriliyor... İndirme işleminin başlamasına 5 saniye kaldı..
Eğer indirme işleminiz henüz başlamadıysa tekrar başlatın veya aşağıdaki yönergeleri takip edin.
Video DownloadHelper şık ve kullanışlı bir tarayıcı eklentisidir. Hemen hemen web sayfalarındaki her tür ses,video ortam dosyalarına kolayca erişip bilgisayarınıza indirmeniz için olanak tanır.
Örneğin bir youtube'da izlediğiniz bir programın bir kopyasını bilgisayarınıza kaydedebilir daha sonradan internet olmasa dahi bu dosyayı açıp izleyebilirsiniz. Hayatımızı oldukça kolaytırdığı aşikar. Ve hemen hemen tüm video sitelerini desteklemekte Vimeo, Youtube, Google, Myspace ve sayamadığımız onlarcası.


Artıları: Genellikle sevdiğiniz videoları bilgisayarınıza kaydetmek ve sonradan izlemek için kullanılan baya kullanışlı bir eklentidir. Bu ücretsiz eklenti sayesinde hemen hemen tüm video içerikli web sayfalarından vidyoları kolaylıkla indirebilirsiniz. Üstelik kaydetme yaparken sayfanın desteklediği farklı video kalilerinde kayıt yapabilirsiniz.

Eksileri: Kullanımı yeni bir kullanıcı için biraz karışık gelebilir.

Sonuç: Video DownloadHelper tamamiyle Ücretsiz bir kullanışlı bir eklentidir. Kullanımına alıştıktan sonra kolayca kullanacağınıza garanti verebilirim. Web sayfalarında oldukça hızlı bir biçimde kaynak vidyo içerik dosyalarına (farklı kalitelerde) ulaşıp indirebilirsiniz.

VideoDownloader 5 sürümü ve öncesinde site zengin içeriklerini nasıl indirebileceğinize dair bir vidyo;

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Misafir - Video DownloadHelper için puanı: 5
Yorum
kayit yönünden çokrahat ve güel
Yukarıdaki görüşe katılır mısınız?