Viber 4.4.0.3606 Windows

Viber ücretsiz mesaj göndermenizi ve diğer Viber kullanıcılarını ücretsiz aramanızı sağlar. Herhangi bir ağ ve platform şartı olmadan tüm ülkelerde geçerlidir.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(3 Kişi Oyladı)
3.7
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
4.4.0.3606
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista
Dosya Boyutu
105.13 MB
Dil Desteği
Üretici
Viber Media Inc.
Bu hafta / Toplam
0 / 83 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
08 Haziran 2016
Kategorisinde
#2. sırada
Görseller

Ücretsiz arama hizmetleri günümüzde ve Türkiye'de artık git gide popülerleşmeye başladı. Bir çok alternatif mesajlaşma sesli sohbet vs. programlar rağbet görmeye başladı.

Viber ücretsiz olarak internet bağlantınızı kullanarak her yerden arkadaşlarınızla doya doya sohbet edebileceğiniz kaliteli bir ses aktarım servisi olarak hizmet vermektedir.

Oldukça hafif, basit ve kullanışlı arayüzü ile tercih edilesi bir sohbet iletişim uygulaması.

Herşeyden önce Viber bir multi platform uygulamadır. Yani kişisel bilgisayarınızda veya taşınabilir bilgisayarlarınıza kolayca indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamiyle ücretsiz ve hızlı bir iletişim aracıdır. Hızlı çünkü olabildiğinde hafif ve efektif olarak çalışır. Aynı zamanda yüksek kalitede sesli görüşme yapabileceğiniz gibi mesaj gönderebilir (grup sohbetlerine katılabilir), resimli mesajlar ve konum bildirimi gönderebilirsiniz. Bütün bu özellikleri üyelik gerektirmeden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Taşınabilir cihaz cep telefonlarınızda kişi rehberinizden otomatik olarak kişileri getirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca 3G bağlantınız ile veya WiFi üzerinden etkili şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eğer mobil hat tarifeniz kısıtlı ise tarifinizdeki aktarım miktarlarına dikkat etmenizi önerebiliriz aksi halde telefon faturanız şişebilir.

Viber'ın multiplatform bir uygulama olduğunu zaten belirtmiştik hemen hemen her cihazda (Linux hariç) Windows, MacOS, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry, Nokia(Symbian) ve Samsung Bada için çalıştırılabilir versiyonları mevcuttur.

En yeni eklenen şimdilik beta sürümünde olan Görüntülü konuşma özelliğinden pek fazla bahsedemiyeceğim çünkü hiç denemedim. Ama siz deneyebilir kalitesini ölçebilirsiniz. 

Size arkadaşlarınızdan gelen yer bildirimlerini cep telefonlarınızda harita üzerinde açabilir ve oraya GPS üzerinden yol tarifi alabilirsiniz. (Tabi bu özellik GPS destekli taşınabilir cihazlarda çalışmaktadır.)

Eğer windows versiyonunu yüklemek isterseniz öncelikle cep telefonunuzda Viber'ı etkinleştirmeniz gerekmektedir. Çünkü Viber telefon numarası bazlı çalışmaktadır. Telefon numaranız sizin tanımlayıcı kimliğinizdir.

Artıları: Hafif, kullanışlı, mesajlaşma özelliği, yer paylaşımı, sesli görüşme kalitesi ve 3G üzerinden kullanabilme

Sonuç: Ücretsiz aramalar yapmak için kullanılabilecek en iyi uygulamalardan birisi. Tabi etkili bir biçimde kullanabilmeniz için arkadaşlarınızında bu uygulamayı yüklemiş olması gerekiyor. Ülke veya mesafe farketmeksizin her daim arkadaşlarınız sizin bir Viber ötenizde.

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!