İndiriliyor... İndirme işleminin başlamasına 5 saniye kaldı..
Eğer indirme işleminiz henüz başlamadıysa tekrar başlatın veya aşağıdaki yönergeleri takip edin.
Tüm/Alternatif İndirme Kaynakları
 32/64-Bitlik Sürümünü İndir (Windows)
 Mac için uTorrent İndirin
 Android için uTorrent İndirin
İndirmede sorunmu yaşıyorsunuz ?
Yukarıda size yardımcı olabilecek bazı kaynaklar verilmiştir.
uTorrent hafif ve tüm özellikleri içeren bir BitTorrent istemcisidir. Yayıncıların açıklamalarına göre bu program tamamen düşük kaynak tüketimi üzerine geliştirilmiştir ve çoğu BitTorrent istemcisindeki özellikleri kullanıcıya sunmaktadır. 

uTorrent istemciyi kurmak oldukça kolay ve basittir. Tek bir adımda kurulum herşeyi yükler ve çalışır hale getirdiği gibi masaüstünüze ve başlat menünüze kısayol yaratır. Programı ilk kez çalıştırdığınızda güncellemeleri kontrol eder ve eğer varsa size sorarak güncelleme işlemini gerçekleştirir. Sonraki adımda yapmanız gereken tek şey uygulama için internet ayarlarıdır. Genellikle hiç bir ayarı değiştirmeden devam edebilirsiniz. Program bir çok internet ayarı ve ağ tipini desteklemektedir. UPnP port haritası gibi. Diğer bir şey ise .torrent uzantılı dosyaları uTorrent ile kolayca açabilmeniz. Eğer bunu elle ayarlamak isterseniz ayarlar penceresinde genel sekmesinin altından ulaşabilirsiniz.

uTorrent'in diğer bir güzel özelliği ise zamanlaşmış görevler atayabiliyor olmamızdır. İndireceğiniz bir dosyanın hangi tarihde saat kaçta gibi bilgilerini girerek kendisinin otomatik olarak indirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında hız ayarlarınıda değiştirebilirsiniz. Yükleme ve İndirme hızlarına sınır belirtebilirsiniz. Ayarlar penceresinde bir çok ayar kullanıcıya sunulmaktadır. Ve bir çok sitede uTorrent için rehber ve bilgiye ulaşabilir ayarları nasıl yapabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Genellikle hiç bir ayar yapmadan gayet rahat ve pratik bir biçimde kullanabileceğinizi söylemek isterim. Hemen hemen her bilgisayarda gayet iyi bir biçimde ve tam performanslı olarak çalışmaktadır.

 

Artıları: İnternet üzerinden uTorrent ile ilgili rehber ve kaynaklara ulaşabilir indirme hızınızı arttırma yollarını deneyebilirsiniz. uTorrent web sayfalarındaki RSS geri beslemelerini destekler ve bu sayfalardan indirme yapabilmenizide sağlar.

Eksileri: - 

Sonuç: uTorrent Türkiye ve hemen hemen tüm dünya için en başarılı ve favori BitTorrent istemcisidir. İlk kurulumda yükleme esnasında mutlaka dikkat etmeniz gereken diğer bir şey ise ekstra bir yükleme ekranının gelmesidir bu tarayıcı için araç kutusu veya başka bir program olabilir o yüzden yüklerken dikkatli bir biçimde ekstra başka bir uygulama yüklemeden yüklemek isteyebilirsiniz.

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!