TeamViewer 11.0.59518 Windows

TeamViewer ile bilgisayarlarınızı uzaktan kontrol edin, başkalarınının bilgisayarlarına müdahale ederek onlara yardımcı olun, bilgisayarınızdan sunum yapın dosyalar aktarın ve VoIP/Video veya sohbet özelliğini kullanarak onlarla iletişime geçin.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(4 Kişi Oyladı)
4.5
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
11.0.59518
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Dosya Boyutu
9.22 MB
Dil Desteği
Üretici
Teamviewer Gmbh
Bu hafta / Toplam
28 / 1,393 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
23 Haziran 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

Team Viewer üstünlüğünü kanıtlamış bir uzak masaüstü ekran paylaşım ve dosya aktarım uygulamasıdır. Başarılı bir program oluşundan ötürü hem teknik,ticari alanda hemde kişisel alanda kullanılan en popüler ekran paylaşım programlarından birisidir.

Team Viewer genel olarak bilişim teknoloji problemleri için geliştirilmiş uzaktan sorun çözme aracıdır.  Veri merkezlerinde ki bir veya birden fazla sunucuya uzaktan erişerek onları yönetmek ve kontrol etme yeteğini sizi sunmaktadır. Çok çok uzaklarda Dünya'nın internet olan başka bir ucunda bulunsanız dahi.

Team Viewer kullanımı oldukça etkileyici bir biçimde gelmektedir. Eğer tek seferlik kullanmak istiyorsanız kurulum yapmadan direk başlatabildiğiniz gibi bilgisayarınıza kurarak da devam edebilirsiniz. Açılış ekranında sizi yönetim araç ve haklarını seçebilmeniz için bir ekran karşılıyor. Güvenli ekran paylaşımı (destek veya yardımda bulunmak için), dosya aktarımı yapmak veya sunum yapmak (sadece kendi bilgisayarınızın ekranını bir başkasına gösterir) gibi farklı araçları sunar.

Programa giriş yaptığınızda sizin bilgisayarınız için özel oluşturulan bir erişim kodu ve size özel bir şifre oluşturur. Bu özel erişim kodunuzu ve şifrenizi kendiniz başka bir ortamdan kendi bilgisayarınıza bağlanmak için kullanabileceğiniz gibi başka birisiyle paylaşabilir izin vereceğiniz yetki seviyesinde bilgisayarınızı kontrol etme izni verebilirsiniz. TeamViewer sizin en son bağlandığınız bilgisayarları hatırlar ve daha sonradan hızlı bir şekilde önceki bağlandığınız bir bilgisayara bağlanmanızı kolaylaştırır.

Team Viewer'da bir üyelik açarak programı sürekli olarak çalıştırabilir aynı bir sohbet programıymış gibi bir veya daha fazla bilgisayarı listenize ekleyebilirsiniz. Yetki ve izin verdiğiniz kadarıyla bu birden fazla eklemiş olduğunuz bilgisayarı kontrol edebilir onlara erişebilirsiniz.

Artıları: Kişisel kullanım için ücretsiz oluşu, kullanım kolaylığı, yüklemeden çalıştırabilme imkanını sunması, kişi/bilgisayar rehberiniz aracılığıyla kolay ve pratik yoldan arkadaş ve ailenize yardım edebilmeniz, gelişmiş güvenlik özellikleri ve uzaktan erişim kolaylığı.

Eksileri: Destek ve kaynak rehberlerin az sayıda oluşu, zayıf ve yetersiz kalması. Bundan ötürüde profesyonel/uzman alanlarda kullanımı azaltıp zorlaştırması.

Sonuç: TeamViewer ofis ve evinizde kolayca kullanabileceğiniz, ekran paylaşımı (yardımlaşma,sunum vb. amaçlarla) kullanabileceğiniz bunların yanı sıra çok kolay dosya aktarabileceğiniz hem acemi kullanıcıların hemde uzman kullanıcıların kullanabileceği başarılı bir o kadarda kullanışlı program. Sitemizden Türkçe ve Son sürümünü indirebilirsiniz.


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!