Steam 017 Windows

Direk olarak favori oyunlarınıza erişin. İstediğiniz bir bilgisayarda binlerce oyunu satın alabilir, indirebilir ve oynayabilirsiniz. Yeni yapımlara, bağımsız ve popüler oyunlara göz atın. Artık tüm oyunlarınız Steam ile yanınızda!Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(6 Kişi Oyladı)
4.5
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
017
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Windows 2000
Dosya Boyutu
1.32 MB
Dil Desteği
Üretici
Valve
Bu hafta / Toplam
8 / 418 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
26 Haziran 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

Direk olarak favori oyunlarınıza erişin. İstediğiniz bir bilgisayarda binlerce oyunu satın alabilir, indirip ve oynayabilirsiniz. Yeni yapımlara, bağımsız ve popüler oyunlara göz atın.

Direk olarak yükleyin ve günümüz popüler oyunların hepsini oynayın. Steam aile paylaşımı yapabilmenizi ve sayısız sayıda oyunu oyun kütüphanenize eklemenizi sağlar. Hangi bilgisayarda açarsanız açın herhangi bir cd-key belirtmeden hesabınızdaki tüm oyunları indirin ve oynamaya devam edin.

5-10 sene önce oyunculuk gerçek anlamda bu kadar gelişmemişti. Çoğu bilgisayarlar daha çok üretim yapmak ve işleri kolaylaştırmak için kullanılıyordu. Ve eskiden güçlü bilgisayarlar çocuklar için oldukça pahalı ve lüks bir şeydi. Fakat bu günümüzde bambaşka bir boyut kazandı. Çocuklar artık karne hediyesi olarak online çevrimiçi popüler oyunlar alıp oynamaktalar.

Günümüzde bilgisayar ve yeni grafik teknolojilerin çok hızlı gelişmesiyle birlikte bilgisayarınızda çalıştırabileceğiniz yeni gelişmiş görsellere sahip bir çok popüler oyun mevcuttur. Bilgisayarların gelişmesiyle birlikte günümüzde oyunculuk bambaşka bir sektör halini almıştır. Ve milyarlarca dolarlık bir sektör doğmuştur. Bu kadar çok oyunu kullanmak, kolay erişebilmek için ve hepsinin tek bir yerde toplandığı Steam piyasanın öncülerinden birisidir. Ve bu kadar çok oyunu kullanabilmek arşivleyebilmek için Steam yardımınıza koşar.

Steam uygulaması herhangi bir bilgisayarda size satın alma, dijital olarak indirme ve binlerce oyunu oynama imkanı sunar. Yeni yapımları ve yeni çıkacak oyunları çok kolay bir şekilde takip edebilir, en çok satın alınanları, fiyatı düşük veya indirimdeki oyunları sürekli olarak takip edebilirsiniz. Oyunlarda arkadaşlar edinebilir kendi Steam arkadaş listenize ekleyebilir onlarla online çevrimiçi olarak oyunlara akabilirsiniz. Dahası oyuncu gruplarına katılabilir onlarla sohbet edip turnuvalara katılabilirsiniz.

Steam sizinle arkadaşlarınız arasında bir bağ kurarak oyunlarda iletişim kurmanızı yardımlaşmanızı oyun oynarken aldığınız tatmin ve zevki en üst seviyeye çıkartmaktadır. Beraber oynadığınız oyunlarda birbirinizin oyununa kolayca katılabilir oyun sırasında arkadaşlarınızla mikrofon kullanarak sesli iletişim kurabilir veya mesajlaşabilirsiniz.

En iyi ve önemli özelliği ise Steam oyunlarınızı sürekli güncel tutmasıdır. Oyunlara yama, düzeltme, hata giderme gibi güncellemeler geldiğinde Steam sizin için oyunlarınızı otomatik olarak güncelleştirir. Tabi bu sizin seçiminize bağlıdır. İsterseniz otomatik güncelleştirmeleri devre dışı bırakabilirsiniz. Böylelikle sizi internette yama aramakla veya hata giderme dosyalarını indirmekle uğraşmazsınız.

Eğer bir Mac bilgisayarınız var ve arkadaşlarınızla iyi oyunları oynamak istiyorsanız üzülmeyin. Steam'in özel Mac versiyonuda bulunmaktadır. Macintosh uyumlu tüm oyunları satın alabilir indirebilir ve arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Siz Mac bilgisayarınızda oynarken arkadaşlarınız size diğer PC (windows) platformlarından katılabilir ve karşılıklı oyunlar oynayabilirsiniz. 

Ayrıca eğer bir Android veya iOS cihazınız varsa bu ortam içinde Steam uygulmasını indirebilir buradan hesabınıza erişebilir ve uyumlu oyunlarını akıllı cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Steam Mobile uygulaması size tablet ve akıllı telefonlarda kullanabilme imkanı sunuyor.


Artıları: Platform farketmeksizin oyunlarınızın her yerde sürekli yanınızda olması ve oyunlarınızı sürekli güncel tutabilmeniz ayrıca akıllı cihazlarınızdanda hesabınıza erişebilmeniz Steam'i vazgeçilmezler arasına koyuyor.

Eksileri: Programın bir eksisi yok fakat her zamanki gibi kaliteli iyi görsellere sahip oyunları oynamanız için sağlam bir bilgisayara ihtiyacınız var.

Sonuç: Oyunculuk günümüzde biraz karışık olabilir. Yüklemeler, güncellemeler, yamalar, sürücüler vb. gibi bir çok yüklememiz gereken şeyler ortalığı karıştırabiliyor. Steam sizin için herşeyi kolaştırarak oyunları bulmanızı, satın almanızı, indirmenizi, yüklemenizi ve arkadaşlarınızla oynamanızı kolaylaştırıyor. Eğer oyunculuk sizin için bir şey ifade ediyorsa o zaman Steam'a ciddi bir göz atmanız gerekir. Günümüzde PC oyunculuğu hemen hemen Steam ile anılmaktadır. PC için en kolay ve en pratik oyunculuk Steam'den geçmektedir.


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!