İndiriliyor... İndirme işleminin başlamasına 5 saniye kaldı..
Eğer indirme işleminiz henüz başlamadıysa tekrar başlatın veya aşağıdaki yönergeleri takip edin.
Tüm/Alternatif İndirme Kaynakları
Farklı bir indirme seçeneği bulunmuyor.
İndirmede sorunmu yaşıyorsunuz ?
Yukarıda size yardımcı olabilecek bazı kaynaklar verilmiştir.

Skype gelişmiş bir iletişim aracı olarak kullanıcılara her zamankinden daha da iyi özellikler sunmakta. Ekli kişilerinize tıklayarak hep mesajlaşmanıza olanak verdiği gibi sesli olarak arayabilir veya görüntülü bir konuşmada başlatabilirsiniz. Kendi hesap ayalarınızı değiştirebilir takma isim, açıklama ve profil resminizi düzenleyebilirsiniz. Basit ve gelişmiş olan Skype size çok kaliteli sesli görüşme imkanı sunmaktadır.

Hatırlarımda çok çok eskiden dayımlar yurtdışında bir tanıdığını ücretsiz veya ucuza aramak için bu uygulamayı kullanırlardı o zaman pek tanınmamış ve bu kadar gelişmişde değildi. Yükselmeye başladıktan sonra Microsoft'a katılarak kendini dahada büyütmüş oldu.

Skype üzerinden bir telefon numarası satın alarak kişilerin gerçek telefon operatörlerinden yapılan aramaları direk olarak internet üzerinden size ulaştırması oldukça iyi düşünülmüştü.

Skype sadece Skype kullananlar arasındaki ücretsiz konuşmadan ibaret değildir nitekim çok az bir tutara ev,cep telefonlarını arayabilirsiniz. Çok çok daha fazlasının yapılmasıda mümkündür.

Yeni başlayanlar için mesajlaşmak dışında hesabınıza kontör yükleyerek Skype'ınıza yapılan çağrıları direk olarak cep telefonunuza yönlendirebilrisiniz veya telefonunuza gelen aramaları direk olarak Skype numaranıza yönlendirebilmekte mümkün. Dünyanın neresinde olursanız bu herhangi bir özelliği kolayca kullanabilirsiniz.

Çok düşük bir ücret ödeyerek gerçek telefonları Skype'ınızdan arayabildiğiniz gibi diğer Skype kullanan arkadaşlarınızla ücretsiz internet üzerinden görüntülü, sesli, yazılı veya dosya/resim aktarımı yapabilirsiniz.


Artıları: Kolay kurulum, tamamiyle ücretsiz ve kolay kullanımı.

Sonuç: Mükemmel Voip sesli konuşma desteği ve görüntülü konuşma özelliğiyle herkesin kullandığı veya kullanacağı ücretsiz iletişim programı. Bildiğiniz gibi Microsoft'un satın alması ile Msn Messenger sonlandırılıp tamamiyle bu sisteme geçilmişti.


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!