İndiriliyor... İndirme işleminin başlamasına 5 saniye kaldı..
Eğer indirme işleminiz henüz başlamadıysa tekrar başlatın veya aşağıdaki yönergeleri takip edin.
Tüm/Alternatif İndirme Kaynakları
Farklı bir indirme seçeneği bulunmuyor.
İndirmede sorunmu yaşıyorsunuz ?
Yukarıda size yardımcı olabilecek bazı kaynaklar verilmiştir.

İnternette sörf yapmak günümüzün en popüler ihtiyacıdır. Safari size en iyi web deneyimini yaşatmayı amaçlıyor.

İnternet Explorer Windows platformu için en geçerli en çok kullanılan tarayıcıda olsa yinede Windows'da kullanılabilecek tek tarayıcı değildir. Bir çok seçenek ve alternatif mevcuttur. Bir çok tarayıcı ve farklı özellikler günümüzde kullanıcılara sunulmaktadır. Eğer Windows platformunda kullanabileceğiniz bir alternatif tarayıcı arıyorsanız veya bir Mac OS X platformundan Windows'a geçiş yapmış iseniz Apple'ın Windows için hazırlanan Safari tarayıcısını denyebilirsiniz. Safari tarayıcısı ücretsiz ve oldukça gelişmiş en iyi tarayıcılardan birisidir.

Hemen hemen çoğu web tarayıcısı birbirine benzesede Safari kendini ayırt etmeyi başarıyor. OS X multi-touch özelliği üzerine kurulmuş olan Safari bu özelliği tam olarak desteklemekte.
Safari ve OS X dokunmatik özellikleri ile web sayfa içeriklerine dokunarak tıklayabilir, kaydırabilir, ekranlar arası geçiş yapabilirsiniz. Trackpad üzerinde 2 parçağınız ile önceki sayfaya geçebilir veya diğer sekmeler arasında geçiş yapabilirsiniz. Ve Safari web sayfalarında yakınlaştırma(zoom-in),uzaklaştırma(zoom-out) özelliklerini sizin için kolaylaştırıyor. İki parmağınız ile herhangi bir alana tıkladığınızda orayı büyütüyor ve tekrar dokunduğunuzda uzaklaştırmanızı sağlıyor. Daha hassas bir uzaklaştırma ve yakınlaştırma işlemi için baş parmağınız ve işaret parmağınızda cimdik hareketi yaparak kolay kontrol edebiliyorsunuz. Sadece iki parmağınız ile sayfa yukarı veya aşşa kaydırabiliyorsunuz. Tüm bu dokunmatik özellikler Safari tarayıcı deneyiminizi çok daha basit ve kolay hale getiriyor.

Safari güvenlik özellikleri internette sörf yapmayı daha güvenli hale getirdiği gibi sizin özel alanınızıda koruyor. Sörf alışkanlıklarınızı ve girdiğiniz siteleri kendinize saklamanız için Gizli sörf yapma özelliğini sunuyor. Gizli sörf özelliğini açtıktan sonra Safari sizi takip etmeyi bırakıyor ve aramalarınız, geçmişiniz, çerezleriniz, form ve data bilgileriniz tamamen gizli kalıyor. Daha gelişmiş ayarlarıda Safari Ayarlar penceresinde bulunuyor.

Artıları: Ücretsiz, hızlı, güvenli, dokunma özelliği olması ve CSS3, HTML5 desteklemesi.

Eksileri: Tüm Safari özellikleri Windows platformunda kullanılabilir değil.

Sonuç: Safari alternatif çok iyi bir tarayıcıdır. Size güzel ve farklı özellikler sunar. Tek sorun Windows platformunda tüm özelliklerinden tam anlamıyla yararlanamamızdır. Apple Mac altyapısına sahip sistemler için geliştirilmiş varsayılan bir tarayıcıdır. Windows'da gelişmiş güvenlik özellikleri ve hızlı oluşu Safari'yi kullanılabilir kılıyor. Dilerseniz varsayılan tarayıcı dilersenizde alternatif tarayıcı olarak Windows'unuzda kullanabilirsiniz.


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!