Picasa 3.9.1.535 Mac

Picasa ihtiyacınız olan fotoğrafa ulaşmanıza yardım edip onları düzenleyip ve paylaşmanızı sağlar. Bazı güzel özellikleride yedekleme, yüz tanıma sistemi, yer bildirimi, fotoğraf efektleri vb.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(2 Kişi Oyladı)
3.5
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
3.9.1.535
Platform
Mac OS X 10.0 / Mac OS X 10.1 / Mac OS X 10.2 / Mac OS X 10.3 / Mac OS X 10.4 / Mac OS X 10.5 / Mac OS X 10.7 / Mac OS X 10.8 / Mac OS X 10.9 / Mac OS X 10.10 / Mac OS X 10.11
Dosya Boyutu
40.08 MB
Dil Desteği
Üretici
Google Inc.
Bu hafta / Toplam
0 / 54 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
11 Haziran 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

Unuttuğunuz resimleri bulmanızı kolaylaştırır. Picasa sizin tüm koleksiyonlarınızı ve bilgisayarınızdaki mevcut resimleri tarayarak onları size en uygun biçim ve tarih sırasında size sunar. Picasa aracılığıyla resimleri taşıyabilir veya yeniden adlandırabilirsiniz.

Eğer karışık dosyalardan kurtulmak ve resimleri bir düzene sokmak mı istiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey sürükle bırak yaparak istediğiniz resimleri picasa'nın içinde herhangi bir klasöre yerleştirebilirsiniz. Picasa yapacağınız değişiklikleri iki kez size sorarak kalıcı olarak gerçekleştirecektir.

Eğer bir resmin adını 671056398a.jpg dan ahmet.jpg olarak mı değiştirmek istiyorsunuz? Picasa'da tüm bu işlemleri saniyesinde halledebilirsiniz. Resimleri isimlendirme veya gruplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Etiketler koymak fotoğrafları etiketlemek(taglamak) aradığınız resime hızlı ve kolay erişimi sağlamak oldukça kolay. Ayrıca etkileyici slideshow gösterileri, filmler hazırlayabilir veya arkadaşlarınıza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Sevdiğiniz fotoğraflara yıldız vererek en sevdiğiniz fotoğrafları bir arada tutun favori fotoğraflarınıza istediğiniz zaman erişin. Picasa'da sevdiğiniz yıldız oyu verdiğiniz tüm fotoğraf koleksiyonunuzda arama yapmanızda mümkün.

Tek bir fotoğrafı birden fazla albüm içerisinde tutabilirsiniz.  Picasa'da tek bir fotoğrafı birden fazla albüme kısayol olarak koyarak boş alandan kazanabilirsiniz. Picasa fotoğrafı kopyalamak yerine sizin için en kolay şekilde size sunar.

Şifre korumalı koleksiyonlar oluşturabilirsiniz. Bazı fotoğraflarınızı kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Picasa koleksiyonunuza şifre eklemek (add password) olacaktır. (Bu şifreleme sizin veya diğerlerinin bilgisayarınızda görebileceği resimleri etkilememektedir.)

Sonuç: Oldukça kullanışlı bir fotoğraf koleksiyonu programı. Üstelik ücretsiz olmasıda cabası.

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!