Opera 33.0.1990.43 Windows

Opera bilgisayarınız için hızlı ve güvenli tarayıcıdır. Şık arayüzü ile internette sörf için en iyi yardımcınızdır. Veri-Saklama, Hızlı Arama ve Turbo'su ile yardımcınızdır.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(3 Kişi Oyladı)
4.0
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
33.0.1990.43
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Dosya Boyutu
33.76 MB
Dil Desteği
Üretici
Opera Software Asa
Bu hafta / Toplam
0 / 76 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
24 Ocak 2016
Kategorisinde
#2. sırada
Görseller

Şık arayüzü ve hızı ile multi platform tarayıcı olan Opera ile web sayfalarını gezin.

Hemen hemen alt yapısı ne kadar Google Chrome ile benzer olsada bir çok ekstra özelliği ile kullanmanın farkına varacaksınız. Opera Turbo modu ile siteleri opera sunucularında sıkıştırılmış olarak daha hızlı gezebilirsiniz.
Opera'da bir Chromium açık kaynak kodlu tarayıcı alt yapısı kullanan bir sistemdir. Platform bağımsız olarak her yerde işte evinizde gerekiyorsa taşınabilir cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

İnternet bildiğiniz gibi büyük bir veri kaynağı Opera keşfetme özelliği ile yüksek kalitedeki haber eğlence gibi web sayfalarına daha hızlı bulabileceksiniz. İstenilen dile ve ülkeye göre makaleler okuyabilir bir kaç tıklama ile mevcut dil seçeneğini değiştirebilirsiniz.

Opera arama konusundada oldukça başarılı bir tarayıcıdır. Oldukça kolay ve kullanılabilir olması bulunduğunuz yere göre arama yapabilmesi birden fazla arama motoru üzerinde aramalar yapabilirsiniz yazdıklarınıza göre size otomatik olarak önerilen aramaları listeler.

Eğer yavaş bir bağlantınız, bağlatınız kopuyorsaa veya siteleri daha hızlı dolaşmak istiyorsanız Turbo modu size yardımcı olacaktır.

 

Artıları: Ücretsiz, Hızlı, Web site depolama özelliğinin bulunması

Eksikleri: Henüz rastlamadım

Sonuç:
Opera yıllardır geliştirilmekte olan bir tarayıcı olup web kullanıcıların bir çoğunun memnun olacağı bir tarayıcı. Gelişmiş arama sistemi, sekme sistemi, turbo modu işinizi kolaylaştıracağı gibi sizide memnun edecektir. Eğer gelişmiş bir tarayıcı arıyorsanız bu tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

 


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!