İndiriliyor... İndirme işleminin başlamasına 5 saniye kaldı..
Eğer indirme işleminiz henüz başlamadıysa tekrar başlatın veya aşağıdaki yönergeleri takip edin.
Tüm/Alternatif İndirme Kaynakları
Farklı bir indirme seçeneği bulunmuyor.
İndirmede sorunmu yaşıyorsunuz ?
Yukarıda size yardımcı olabilecek bazı kaynaklar verilmiştir.
Internet Download Manager programı indirme hızınızı 5 kat daha arttırabilmesi için tasarlanmıştır. Ve indirmelerinizi yönetebilir, organize edebilir veya yarım kalmış indirmelerinize devam edebilirsiniz.

İndirmeler kategoriler altında gruplara bölünürler. (Müzikler,Belgeler,Videolar gibi..)  Zamanlanmış indirme özelliği sayesinde her hafta sonu belli dosyaların indirilmesini sağlayabilirsiniz. Diğer bir güzel özelliğide indirme bittiğinde veya tüm indirmeler sonlandığında programdan çıkmasını veya bilgisayarı tamamen kapatmasını isteyebilmemizdir.

IDM internetiniz gitse dahi indirme işlemi tamamlanmamış dosyalarınızı internetiniz olduğu sürece indirmeye devam eder. Herhangi bir bağlantı kopması veya internet kesintisinin ardından başlattığınızda tüm indirmeleriniz kaldığınız yerden devam eder. Ayrıca FTP,HTTP protokollerini desteklemektedir. Yani herhangi bir web sayfasında bir indirme işlemi başlattığınız anda Internet Download Manager duruma el atacak ve kendisi açıp indirme hızınızı arttırmak isteyecektir.

Internet Download Manager indirme hızınızı hızlandırmak için dosyalanın mevcut boyutunu farklı büyüklüklere bölerek 5 ayrı indirme işlemini birden başlatır. 1.indirme işlemi programın ilk bir kaç bölümünü indirirken geriye kalan indirme işlemleride farklı yerlerinden başlar ve sanki 5 farklı dosyayı indiriyormuşcasına çok daha hızlı bir şekilde indirme işlemini tamamlar. Hemen hemen diğer tüm indirme yöneticilerindede çalışma mantığı budur. Fakat bazı sitelerden dosya indirirken herhangi bir yerinden indirme işlemi yapmanıza olanak vermeyebilir veya size dosya boyutunu göstermeyebilir bu gibi durumlarda normal tek parça olarak tüm programı indirmeye çalışacaktır.


Artıları: Program ayrıca site çekme özelliğide mevcuttur. Çevrimdışı tarayıcı kullanarak indirdiğiniz web sayfalarını gezebilir bir web sayfasının içerisindeki dosyaları veya resimleriyle kaydedebilirsiniz.

Eksileri: Ücretli olması. Piyasada aynı işi yapabilecek alternatif ücretsiz indirme yöneticileride bulunuyor.

Sonuç: Stabil, hızlı ve kullanışlı olması genel olarak iyi bir performans sergileyen ve birçok iyi özelliklerinin yanında indirmeleri hızlandırmak için oldukça kullanışlı bir program.

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!