GOM Media Player 2.3.3.5254 Windows

Ücretsiz, basit, hafif olup her türlü multi medya dosyasını oynatmayı sağlar. GOM Player ekstra multimedya fonksiyonları olan bir video/ses oynatıcısıdır. Bu yeni nesil oynatıcı, yeni teknolojilere uygun olarak hızlı bir biçimde dosyaları yürütmenizi sağlar.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(1 Kişi Oyladı)
4.0
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
2.3.3.5254
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Dosya Boyutu
27 MB
Dil Desteği
Üretici
GomLab
Bu hafta / Toplam
0 / 82 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
26 Haziran 2016
Kategorisinde
#2. sırada
Görseller

GOM Player basit ve temiz arayüzü olan güçlü bir video oynatıcıdır. Alternatif veya sürekli bir medya oynatıcısı olarak kullanabileceğiniz az işlemci tüketen esaslı bir rakiptir kendisi. Son zamanlarda reklamların abartılmış olması pek hoşumuza gitmesede uygun her türlü dosyayı oynatabilecek güce sahip hızlı bir medya oynatıcısıdır.

GOM Player hafif az yer kaplayan ve bir çok özelliğe sahip bir oynatıcıdır. Bir çok oynatım kontrolü, farklı arayüzler yer almaktadır. Arayüzü oldukça basit  ve kullanmasıda bir o kadar kolaydır menüleri ve kontrolleri oldukça iyi bir biçimde yerleştirilmiştir.

En iyi özelliklerinden birisi ise GOM Player yanında hemen hemen tüm kodek (codec) formatlarıyla gelmesidir. Buda size ekstra bir zahmetten kurtarır. İnternette kodek aramanıza gerek kalmaz. Eğer bu program ile oynatamadığınız bir video dosyası formatı olursa GOM player otomatik olarak onu internet üzerinden tanımlar ve direk sizi indirme sayfasına yönlendirir.

Program içerisindeki çoğu özellik ve ayarları görüntüleyebilmek için GOM Player ekranında sadece farenizin sağ tuşana tıklayın. Açılan menü içerisinde bir çok kontrol ve ayarları (altyazı,oynatım kontrolleri,video ayarları,süzgeç ayarları ve dahası) göreceksiniz.

Altyazı ayarlar menüsünde görünen altyazıları istediğiniz ve dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yazı büyüklüğünü, yerini, karakter arası boşlukları, yazı rengini ve daha fazlasınıda ayarlayabilirsiniz.

Eğer standart arayüzünden memnun değilseniz Arayüz menüsüne girerek başka bir arayüz seçebilir veya kendi websitesine girerek birbirinden farklı daha fazla arayüzü indirip ayarlayabilirsiniz.


Artıları: Sizin için özelleştirilebilir ve düşük işlemci tüketimi olan. Hatalı veya eksik medya dosyalarını vehutta yüksek kalitedeki videoları oynatabilme gibi özelliklerin yer alması.

Eksileri: Program arayüz içerisinde bazı reklamlar içermesi.

Sonuç: Eğer bir video izlemek veya müzik/ses dosyası dinlemek istiyorsanız ücretsiz alternatif bir multimedya oynatıcısıdır.

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!