FlashGet 3.7.0.1195 Windows

FlashGet, hız ve indirmelerinizi rahat yönetebilmeniz için tasarlanmış bir programdır. FlashGet HTTP, HTTPS, FTP, BT,ed2k,RTSP, MMS, MMST gibi protokolleri desteklemektedir.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(3 Kişi Oyladı)
4.3
Lisans
Ücretsiz
Kısıtlama
Mini reklam içerir.
Versiyon
3.7.0.1195
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Dosya Boyutu
7.67 MB
Dil Desteği
Üretici
Trend Media
Bu hafta / Toplam
0 / 79 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
04 Temmuz 2016
Kategorisinde
#2. sırada
Görseller

FlashGet çok güçlü bir indirme yöneticisidir. İndireceğiniz dosyaları çok kolay bir şekilde düzenleyebilir, sıraya koyabilir, hız limitlemeleri gibi özelliklerinden yayınlanabilirsiniz. Aynı zamanda indirme işlemleri bittiğinde bilgisayarınızın kapanmasını isteyebilirsiniz. FlashGet, HTTP, HTTPS, FTP, BT, MMS, MMST, RTSP, ed2k protokollerine tam destek vermektedir.

FlashGet bir çok indirme probleminizi ortadan kaldırmak için tasarlanmış güçlü bir programdır. Alternatifleri bulma, aynı anda birden fazla indirebilme, indirdiğiniz dosyaları durdurup, devam ettirebilme gibi hemen hemen bir indirme yöneticisinde bulunması gereken tüm özellikler bulunmaktadır.

FlashGet motoru tek bir dosya için 10 farklı indirme işlemi başlatabilmeyi desteklemedir. Yani her bir indirme işlemi dosyanın farklı yerlerinden başlayarak dosyayı daha hızlı bir şekilde indirir. (Eğer internet bağlantınız hızlı ise indirme hızını yaklaşık 10 multithread ile 10x arttırabilir.) Diğer bir ayrıcalığı ise bir dosyayı indirmek için sürekli istekte bulunması ve indirinceye kadar uğraşmasıdır.

Kurulumu oldukça kolay ve basittir. Ayarlarında bir çok seçenek kullanıcıya sunulmuş durumdadır. Maksimum aktif indirilecek dosya sayısı, indirme yeri, indirme kategorileri, tek bir doya için multithread özelliği ve indirme modları(elle,sürekli ve zamanlanmış) gibi bir çok ayarı kendinize göre ayarlayabilme imkanı sunmaktadır.

Aktif dosya indirme sayısı varsayılan olarak 3'tür fakat siz bu sayıyı ayarlarından dahada arttırabilirsiniz. (Aynı anda indirilen farklı dosyalar). Örneğin 3 aktif indirmeniz var ve hepsi içinde 10 indirme işlemi (multithread) varsa bu toplamda 3x10'dan tek seferde 30 indirme işlemi gerçekleştiğini söyleyebiliriz.

FlashGet aracılığıyla HTTP, SOCKS4 ve SOCKS5 Proxy'leri için profiller oluşturabilir ve indirme işlemi başlatma sırasında bu profillerden birisini seçerek bir proxy sunucusu üzerinden indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ve taracılara otomatik entegre olması ile herhangi bir web sayfasında bağlantı üzerine sağ tıklayarak "FlashGet ile indir" ("Download using FlashGet") ibaresine tıklamanız ile indirme işlemini kolayca başlatabilirsiniz.

Artıları: Herkes için tamamiyle ücretsiz olmasıyla çok güçlü bir indirme aracıdır. Ve bir çok tarayıcıyada destek vermektedir. Bir çok protokol ve proxy sunucu desteği barındırmaktadır. Tam ve stabil şekilde bir sorun çıkarmadan çalışabilir. Ayrıca BitTorrent desteği ile torrent dosyalarınıda indirmenizi mümkün kılıyor.

Eksileri: Disk üzerinde yer ayırma işlemi çok büyük boyutlardaki dosyalarda yavaş olabiliyor.

Sonuç: Ücretsiz bir program olması ve bu kadar çok özelliği kendinde barındırması kendini indirme yöneticileri arasında iyi bir yere sokuyor. Varsayılan indirme yönetici olarak kullanabilirsiniz. Gayet pratik hızlı ve basit arayüzü ile oldukça kullanışlı.

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!