doPDF 8.5.940 Windows

doPDF kişisel ve ticari kullanım için bir ücretsiz PDF dönüştücüdür. doPDF kullanarak aranabilir PDF dosyaları oluşturabildiğiniz gibi herhangi bir uygulama içerisinden yazdır diyerek çıktısını alabilirsiniz.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(2 Kişi Oyladı)
4.5
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
8.5.940
Platform
Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Windows 2000
Dosya Boyutu
51.52 MB
Dil Desteği
Üretici
Dopdf
Bu hafta / Toplam
0 / 68 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
17 Haziran 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

doPDF kişisel ve ticari kullanım için bir ücretsiz PDF dönüştücüdür. doPDF kullanarak aranabilir PDF dosyaları oluşturabildiğiniz gibi herhangi bir uygulama içerisinden yazdır diyerek çıktısını alabilirsiniz. Sadece tek bir tıklama ile Microsoft Excell, Word veya PowerPoint belgelerinizi dönüştürebilir, eposta gönderebilir veya favori web sayfalarınıza PDF dosyası olarak gönderebilirsiniz.

doPDF yüklenirken kendi sanal yazıcı sürücüsünüde kurar. Kurulduktan sonra Yazıcı ve Fax Cihazları kısmında görebilirsiniz.

PDF dosyaları oluşturmak veya herhangi bir belgeninizin dijital çıktısını alabilmek doPDF Pdf dönüştücü ile mümkündür.

Yeni bir belge oluşturarak (Microsoft Word, WordPad, Notepad veya diğer yazılımlarla) yazdır işlemini başlatmak ve çıkan pencerede yazıcı seçim kısmında doPDF'i seçmeniz yeterlidir. Yazdırma işlemini başlattığınızda ise size PDF dosyasını nereye kaydetmek istediğinizi soracak ve kaydedildikten sonra otomatik olarak varsayılan PDF görüntüleyiciniz ile açılacaktır.

Artıları: Ücretsiz ve kesinlikle reklam içermeyen program arayüzü. Dilediğiniz programda yazdır seçeneğine basarak yazıcı olarak doPDF seçmeniz yetiyor. Bilgisayarınız sanki bir yazıcı bağlıymış gibi davranıyor.

Eksileri: -

Sonuç: Ücretsiz olarak kullanılabilecek sanal bir yazıcı oluşturmak istiyorsanız bu program tam sizin işinize yarayacak bir uygulama. Bazı programlarda yapmış olduğunuz çalışmanın çıktısının nasıl olacağını göremeyebilirsiniz bunun için bu uygulamayı kurarak yazdır seçeneği ile eğer çıktısı alınsa nasıl görünürdü derdinden sizi kurtarabilir.


Nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olmak için resmi web sayfasında yayınlanan aşağıdaki vidyoya bir göz atabilirsiniz;

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!