Bluestacks 2.2.21.6212 Windows

BlueStacks sizin favori Android uygulamalarınızı bilgisayarınızda çalıştırabilmenizi sağlayan ilk programdır. Bu program ile Android uygulamaları indirebilir veya cep telefonunuzdaki Android uygulamalarını bilgisayarınızdakiyle eşitleyebilirsiniz.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(7 Kişi Oyladı)
4.4
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
2.2.21.6212
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Dosya Boyutu
298.05 MB
Dil Desteği
Üretici
Bluestacks
Bu hafta / Toplam
2 / 401 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
30 Haziran 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

BlueStacks kısaca bir bilgisayar için yapılmış Android Emülatörüdür. Yayınlandığı günden beri 130 milyon'u geçen indirilme sayısıyla her gün büyümeye devam etmektedir.

BlueStacks Android telefon uygulamalarınızı daha büyük ekranda çalıştırabilmek için yenilikçi uygulama oynatıcısıdır. Bu tüm mobil uygulamalarınızı, BlueStacks ile Windows veya Mac üzerinde çalıştırabileceğiniz anlamına geliyor.

Günümüzde Android için geliştirilmiş insanları sosyalleştiren 1000'den fazla yararlı uygulama bulunuyor. Eğlence,eğitim veya herhangi bir şey hakkında size yardım edebilecek yararlı uygulamalarda yer almakta. Ve daha nice nice uygulamalar kullanıcılara sunulmuş durumdadır. Bu zamana kadar tüm bu uygulamalar sadece Android cep telefonlarında veya tablet bilgisayarlarda çalıştırılabiliyordu. 

BlueStacks uygulama oynatıcısı tüm Android uygulamalarını artık sizin masaüstü bilgisayarınıza getiriyor. Hem Windows hemde Mac için tüm bu uygulamaları çalıştırabilmeyi mümkün kılıyor.

Uygulamalar çalıştığında ekrana hızlı bir şekilde getiriliyor. Ve sizin dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızın ekranınızı kaplıyor. Ayrıca BlueStacks Android uygulamalarını telefonunuza göre daha hızlı ve akıcı bir biçimde çalıştırmayı sağlıyor.

Çoğu uygulamayı fare ve klavye ikilisi ile oldukça kolay bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz fakat bazı uygulamalar örneğin oyunlar da dokunmatik ekrana göre dizayn edilip tasarlanmış olabiliyorlar. Buda sizi kontrol etmesi zor bir duruma sokabiliyor.

Bütün uygulamalarınızı organize edip güzel düzgün ve kolay bir şekilde yönetebileceğiniz bir arayüze sahip. Daha çok Apple'ın iOS işletim sistemine benziyor diyebiliriz. Kısaca uygulamalarınızı klasörler içine koyup kolay bir şekilde organize edebiliyorsunuz.

Eğer bir Android cihaza sahip değilseniz dahi, BlueStacks programı size tüm Android uygulamalarını çalıştırabilmenizi deneyip kullanabilmenizi mümkün kılıyor.


Artıları: Uygulamaları her zaman yüksek kaliteli olarak bilgisayarınızda çalıştırması.

Eksileri: Bazı oyunlardaki kontroller örneğin dokunmatik özelliği kullananlar işinizi zorlaştırabiliyor.

Sonuç: Bu program kısaca piyasadaki tüm Android uygulamalarınızı Windows veya Mac bilgisayarınızda çalıştırabilmenizi sağlayan oldukça başarılı bir emülatör. Bazı eksiklikleri ve hataları olabilir fakat sürekli güncellenerek çok büyük kitlelere ulaşmış durumda. Ve kontrolleride her geçen gün sürekli olarak geliştirilmekte. Eğer bilgisayarınızda bir Android uygulamasını yüksek kalitede ve çok hızlı bir biçimde çalıştırmak veya denemek isterseniz bu programı deneyebilirsiniz.

Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!