AVG AntiVirus FREE 2015 Windows

AVG AntiVirus FREE webde gezinirken, eposta gönderirken ve sosyal ağlarda takılırken size gelişmiş bir güvenlik sunmayı amaçlıyor. Ve dahası webde gezinirken takip etmeleri önleme, bağlantı tarayıcı ve anti-casus özellikleri ile birlikte geliyor.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(2 Kişi Oyladı)
3.5
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
2015
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Dosya Boyutu
4.82 MB
Dil Desteği
Üretici
Avg Technologies
Bu hafta / Toplam
0 / 47 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
01 Temmuz 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

AVG AntiVirus Free kötü amaçlı yazılımlara karşı yenilmez bir koruma sağlıyor. Ve üstelik bu ücretsiz versiyon içerisinde şu özelliklerde yer almakta; AVG Do Not Track (internette gezinti sırasında sizi izlemelerini önlüyor), LinkScanner(web sayfalarındaki harici bir siteye bağlantı adreslerini tarıyor) ve Anti-Spyware (Casus yazılımlara karşı koruma).

İşin özü AVG Anti-Virus Free paralı versiyonu ile hemen hemen aynı içerikte geliyor. Fakat sadece bazı özellikler değişiyor. Yani kısaca ücretsiz olarak sunulması bu programı kaçırılmaz oldukça iddalı ve pazarında lider bir noktaya taşıyor.

AVG Anti-Virus Free bilgisayarınız için tam bir koruma paketi değildir. İşin aslı sadece virüs, casus ve kötü amaçlı yazılımlara karşı sizi etkili bir biçimde korumakta. Bu paket içerisinde ne güvenlik duvarı nede spamlara karşı bir koruma bulunmuyor. Eğer tam bir koruma arıyorsanız o zaman başka antivirüs programlarına göz atmalısınız. Bazı özelliklerinin bulunmaması bilgisayarınızda çok hızlı çalışacağı anlamınada gelmiyor.

AVG Anti-Virus Free size tehlikelere karşı mükemmel bir koruma sağlamayı hedefliyor. Ayrıca tarayıcılarda internet gezintiniz sırasında sayfa içlerinde çıkan harici linkleri tarıyarak eğer tehlikeli bir site ise sizi o bağlantı hakkında uyarıyor.

Arayüz oldukça sade bir şekilde yerleştirilmiş. Yalnız bu program kurulurken tarayıcılarınıza araç kutusu yerleştirebilir ve tarayıcı anasayfanızı değiştirmek için sizden izin isteyebilir tüm bu değişkenleri dilersenir kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Artıları: Ücretli olan Pro versiyonuna çok yakın.

Eksileri: Güncellemeleri günde bir kez kontrol ediyor. Tam bir koruma özelliği bulunmuyor. 

Sonuç: AVG Anti-Virus Free her türlü virüs,casus ve kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi bir koruma sağlıyor. Ve harici bağlantı linki tarama özelliğide oldukça pratik çalışıyor. Fakat size tam bir koruma sağlayamıyor. Eğer ücretsiz bir anti-virüs programı arıyorsanız o zaman aradığınız program bu olabilir.


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!