avast! Free Antivirus 2015.10.3.2225 Windows

Ücretsiz antivirüs ve anti-spyware koruması sunar. avast! Free Antivirus bir çok paralı benzer yazılımlara göre daha iyi algılar.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(2 Kişi Oyladı)
4.0
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
2015.10.3.2225
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Dosya Boyutu
160 MB
Dil Desteği
Üretici
Avast
Bu hafta / Toplam
0 / 44 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
22 Ocak 2016
Kategorisinde
#2. sırada
Görseller

Ücretsiz antivirüs ve anti-spyware koruması sunar. avast! Free Antivirus bir çok paralı benzer yazılımlara göre daha iyi algılar.

İlk ücretsiz malware (kötü amaçlı yazılım) koruması olarak geldiğinde Avast!, popüler ve en güncel ve neler olduğunu görebileceğiniz yazılımdı. Avast! bilgisayarınızı korumayı ve enfekte dosyalarınızı, internet indirmelerinizi, tehlikeli web sayfalarını, p2p ve epostalarınızı korumayı başarmıştır. Ve dahası bu yazılımın PRO olarak satılan ücretli bir versiyonuda bulunmaktadır. (size daha iyi bir güvenlik sağlar)

Avast! kullanıcıları web sayfaları için oylamalar yapabilirler ve onlara kendi fikirleri doğrultusunda bir genel puan oluştururlar. (yaklaşık 165 milyon kullanıcı tarafından)


Artıları: Boot-time tarama özelliği ile kötü amaçlı yazılımları efektiv olarak temizlemesi. Sandbox özelliği ile tehlikeli öngörülen programların çalışmasını engelleyerek bilgisayar güvenliğini sağlaması ve web sayfa güvenliğini sağlayarak güvenli web gezintisi sağlaması. Ve önemli özelliklerinden biri yükledikten sorna yeniden başlatma gerekmemesi.


Eksileri: Açılış taramasının tüm tehlikelere karşı efektiv çalışmaması.

Sonuç: Avast! Güzel ve kullanışlı arayüzü ile kişiselleştirilebilir ayarlarıyla oldukça tercih edilebilir bir kötü amaçlı yazılım korumasıdır. Fakat Avast! gibi diğer bazı ücretsiz kötü amaçlı yazılım korumalarıyla karşılaştırılabilir. Fakat ücretsiz olması sizinde yükleyip sonucuna veya sizde nasıl çalıştığına dair bir fikir edinmenizi sağlayacaktır.


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!