Adobe Reader DC 15.016.20039 Windows

Adobe Reader eğer PDF dökümanlarını görüntüleme ihtiyacı hissediyorsanız tercih edebileceğiniz en başarılı PDF okuyucu olmaya aday olan bir yazılımdır.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(5 Kişi Oyladı)
4.4
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
15.016.20039
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Windows 2000 / Windows 98 / Windows 95
Dosya Boyutu
1.14 MB
Dil Desteği
Üretici
Adobe
Bu hafta / Toplam
0 / 94 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
16 Haziran 2016
Kategorisinde
#1. sırada
Görseller

PDF içerisine eklenmiş vidyoları, animasyonları ve sesleri oynatın. PDF içerisindeki tüm ulaşılabilir özelliklerden yararlanın. Ayrıca Adobe Photoshop albüm slayt şovları ve elektronik kartlarıda görüntüleyin. PDF dosyalarınızı E-Book (E-kitapları) görüntüleyin ve organize edin.


Adobe Reader DC son sürümüyle birlikte PDF okuyucuları arasında birinci bir programdır. Tamamen yeniden düzenlenmiş arayüzü ve bir sürü güzel özellikleriyle, gelişmiş güvenlik geliştirmeleriyle Masaüstü bilgisayarınızdan vazgeçilmesi zor olan bir uygulama.

Gelişmiş yorumlama araçları sayesinde PDF dosyalarınızda notlar alabilir açıklamalar ekleyebilirsiniz. Flash desteği sayesinde PDF dosyaları içerisine ekli sesleri ve vidyo dosyalarını oynatabilirsiniz. Eski versiyonlarına göre oldukça iyi özellikler barındırmakta.

Adobe Reader DC ile erişim ve düzenleme imkanı olmayan PDF dosyası bulmak oldukça zor bir iştir. Hemen hemen her pdf içerisindeki zengin multimedya içeriklerine yorum ve açıklamalarına kadar hemen herşeyine müdahale edebilirsiniz. PDF alanında eşsiz olan Adobe Reader'ın gelişmiş güvenlik koruması sayesinde bilgisayarınızda çalıştırılabilecek tehlikeli olabilecek tüm kod satırlarını engeller sizi ve verilerinizi güvende tutar. Yeni aerodinamik ve yeniden düzenlenmiş arayüzü ile siz ve diğer tüm kullanıcılar bu Adobe Reader özelliklerden yararlanabilirsiniz.


Artıları: Basit arayüzü, gelişmiş güvenlik özellikleri, yorumlar ekleyebilme özelliği.

Eksileri: Diğer ücretsiz PDF okuyucularıyla karşılaştırıldığında ücretsiz adobe versiyonunda malesef gelişmiş düzenleme araçları yetersiz kalıyor.

Sonuç: Eğer bilgisayarınızda herhangi bir Adobe Reader versiyonu varsa dahi bu sürümü yükleyerek Adobe Reader'ı son sürüme yükseltebilirsiniz. Yeni arayüzü gayet güzel ve kullanışlı PDF içerisindeki ses dosyalarını veya vidyoları oynatma özelliğide mevcut.

Hangi PDF dosyasını açtığınız önemli değil zaten biliyorsunuzki Adobe Reader DC bütün PDF dosyalarının altından kolayca kalkar. Her bilgisayarda olması gereken 3.parti standandartlaşmış yeğane yazılımdır.

Ayrıca Adobe Reader şu isimlerdede bilinmektedir; Adobe Acrobat Reader, Adobe Reader X, Adobe Reader DC


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!