360 Total Security 8.6.0.1109 Windows

360 Total Security size virüslere ve yeni tür tehditlere karşı tam bir koruma sunuyor. Online alışveriş yaparken, dosya indirirken, web sayfaları dolaşırken 360 Total Security tüm siber suçlara karşı sizi savunuyor.Paylaş
Detaylar
Genel Puan
(2 Kişi Oyladı)
4.5
Lisans
Ücretsiz
Versiyon
8.6.0.1109
Platform
Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Windows 2000
Dosya Boyutu
42.92 MB
Dil Desteği
Üretici
360 Software
Bu hafta / Toplam
0 / 40 kez indirildi
Ekleyen
wipau
Son güncellenme
17 Haziran 2016
Kategorisinde
#3. sırada
Görseller

Tam Kontrol

Bilgisayarınızın güvenliğini ve sağlığını genel olarak hızlı bir biçimde kontrol etmenizi ve gerekli düzenlemeleri işlemleri yapmanızı sağlıyor.

Virüs Tarama

Entegre edilmiş en iyi 5 antivirüs motoru (360 Cloud Engine / QVMII / Avira ve Bitdefender) size en iyi tamamlanmış korumayı ve tespit etme özelliğini sunuyor.

Hızlandırma

Açılış uygulamalarını,hizmetlerini ve eklentilerini düzenleyip optimize etmenizi sağlayarak bilgisayarınızın açılışını hızlandırır.

Temizlik

Sabit diskkinizdeki gereksiz dosyaları işe yaramayan kullanılmayan çöp dosyaları silerek daha fazla alan sağlıyor.

Koruma

Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımlardan, kimlik avından, arkakapı zararlı yazılımlarından ve yeni tür tehditlerden sizi hızlı bir biçimde daha zeki ve bulut teknolojisiyle korumayı amaçlıyor.

Özellikleri:

  • Entegre edilmiş 5 en iyi antivirüs motorları (360 Cloud Engine, QVMII, Avira ve Bitdefender) ile size tam bir koruma ve tespit etme mekanizması sağlıyor.
  • Başlangıç öğelerini, hizmetleri ve açılış programlarını kontrol edebilmenizi ve optimize edebilmenizi sağlayarak bilgisayar açılışınızda gözle görülür değişim sağlıyor. 
  • Çöp işe yaramayan kurulum dosyalarını silerek size daha fazla disk alanı açıyor. Ve Bilgisayarınızın daha stabil çalışmasını sağlıyor.
  • Bilgisayarınızı tüm kötü amaçlı yazılımlardan, kimlik hırsızlarından, gizli küçük arkakapı uygulamalarından ve yeni tür tehditlerden sizi hızlı bir biçimde yeni bulut teknolojisi sayesinde koruyor.


Artıları: Hızlı ve stabil olması kolay arayüzü bilgisayarınızı oldukça hızlandırması ve size sıkıntı yaşatmadan görevini gerçekleştirebilmesi oldukça iyi özellikleri.

Eksileri: Ücretsiz antivrüsler arasında en iyilerinden birisidir diyebiliriz. Pek fazla görünen olumsuz yönü bulunmamasına karşın ücretsiz olduğu için program içinde kullanıcıya reklam gösterebilmektedir.

Sonuç: Ücretsiz ve hafif bilgisayarınızı kastırmayacak oldukça güvenilir bir antivirüs arıyorsanız bu program tam size göre. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit. Sizi her türlü tehlikeden koruyabilecek potansiyele sahip.


Yeni Yorum Gönder
(eposta adresiniz tamamen gizli tutulacaktır)
Unutmayın göndereceğiniz her yorumda görüşleriniz diğer insanlara ışık tutacak ve onlara yardımda bulunmuş olacaksınız.

Sırala

Bu program hakkında henüz herhangi bir görüş veya yorum yazılmadı. İlk siz olun!